LİTHİUM BATARYA SİSTEMLERİ

AKA TEKNOLOJİ kurulduğu 200 yılından itibaren müşterilerine özel dizayn ve pil gruplama batarya grubu çözümleri sunmaktadır. Pil gruplama ve pil puntalama sektörünün dünyadaki en iyi örneklerini yerinde görüp, son teknolojik gelişmelerden ve teknik cihazlardan yararlanarak Türkiye'de hayata geçirdiğimiz üretim tesisimizde, müşterilerimizin özel ihtiyaçlarına göre tüm kimya (Ni-Cd, Ni-MH, Lithium, Lithium-ion, LiFePO4 vb.) ve elektronik cihazlar için ihtiyaç duyulan voltaj/amper göz önünde bulundurularak hızlı, maliyet düşürücü ve kalite kontrole tabi çözümler sunuyoruz. Medikal cihazlardan elektrikli otomobillere, acil aydınlatma bataryalarından diğer başka bir çok endüstriyel uygulamalara kadar uzanan farklı sektörler için, en uygun ve en mükemmel pil ve batarya grubu ihtiyacınızı üretim tesisimizdeki profesyonel ekibimizle ve mühendislerimizle karşılıyoruz.
Size özel batarya grubu ve pil puntalama çözümlerimiz için  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yüksek Performans Özel Diyazn Batarya Grupları

Turkiye'de batarya gruplama uretimi ve muhendisliginde sektor lideriyiz. Ar-ge departmanimizin araliksiz calismalari ve ozellikle lityum ve lityum-iyon batarya gruplari icin gelistirdigimiz cozumlerle, ulkemizin katma degerine katkida bulunuyor ve ihracatci firmalarimizin maliyetlerini dusuruyor, ithalat yuklerini ortadan kaldiriyoruz. Urettigimiz batarya gruplariyla, performans, olcu, calisma suresi ve maliyet alanlarinda musterilerimize en yenilikci ve en rekabetci cozumleri sunuyoruz.
Türkiye'deki sektörel ihtiyaçlara ek olarak, ülkemiz ihracatına katkı yapabilmek ve kendimizi sürekli olarak geliştirebilmek adına, final ürün kalite kontrol, test, paketleme, sevkiyat gibi aşamalarda da ilerleme kaydedebilmek adına çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürüyoruz. 
AKA TEKNOLOJİ, sahip olduğu üretim tesisini dünya standartları ile uyumlu hale getirmek için aşağidaki sertifikasyonlar ile innovasyonunu sürdürmektedir.


Whatsapp Destek

AKATEKNOLOJİ

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?